Sanctus WoW Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanctus WoW Romania

Free Antrix server 2.1.1 and 2.1.2
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sa ne amuzam

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Rayu

Rayu


Number of posts : 1
Registration date : 2007-09-30

Sa ne amuzam Empty
PostSubject: Sa ne amuzam   Sa ne amuzam Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 1:11 pm

Care stiti bancuri postati si voi aici.....incep eu cu unu Very Happy Ionel isi dorea o bicicleta...se duce el intro zi la mama lui si i zice:Mama cumpara-mi si mie o bicileta...la care Masa: puiu mami daca iti doresti o bicicleta scriei o scrisoare lu Mos Craciun...si incepe Ionel sa scrie: Draga Mos Craciun....nui place arunca hartia la gunoi...incepe iar sa scrie: Prea marite Mos Craciun...nui place arunca hartia la gunoi...La un momendat se gadeste el sa se duca la biserica...pleaca el la biserik, fura o icoana cu maica lu' Mos Craciun...si se apuca iar sa scrie o scrisoare lu Mos Craciun si incepe el sa scriea: Am capturato pe Mata,Cerere i bicicleta sau nu o vei mai vedea
Back to top Go down
Atropos
pest
pest
Atropos


Male
Number of posts : 101
Age : 32
Localisation : 500 meters from koltzu Favourite class : Warlock
Registration date : 2007-07-05

Sa ne amuzam Empty
PostSubject: Re: Sa ne amuzam   Sa ne amuzam Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 2:20 pm

LOL prea tare bancu ...

il stiam si eu da o alta versiune Razz
Back to top Go down
Harka

Harka


Male
Number of posts : 2
Localisation : GALATI
Registration date : 2007-10-01

Sa ne amuzam Empty
PostSubject: Re: Sa ne amuzam   Sa ne amuzam Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 1:20 pm

lol lol da sa stii ca e un filmuletz(gen south park) cu chestia aia...si bastardul ala injura , bate alti plozi , le fura banii si ii scuipa.deci te am pris cu dreptul de autor:lol!: lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Sa ne amuzam Empty
PostSubject: Re: Sa ne amuzam   Sa ne amuzam Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sa ne amuzam
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sanctus WoW Romania :: Community forum :: Chat area :: Romanian language-
Jump to: