Sanctus WoW Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanctus WoW Romania

Free Antrix server 2.1.1 and 2.1.2
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nu ar trebui luate masuri?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Statix

Statix


Number of posts : 7
Registration date : 2007-07-05

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 12:26 pm

ca sa va zic ce am patit .. eram in booty b. cu caracteru de lvl 41 (warlock). Din intamplare era si hoarda pe acolo, mai precis Kallifax (38 priest) si Karin ( unknown rogue). Eu m-am luat de Kallifax, evident deoarece primesc si honor -> dovada Nu ar trebui luate masuri? Pozazc9 .. apoi s-a luat Karin de mine .. care ma gandesc ca e evident cu peste 10 lvl mai mare ca mine, avand in vedere ca din cateva lovituri am fost gata.
Nu ar trebui luate masuri? Poza1ss1
trebuia sa se bage in seama si karin ? treaba mea daca pot sa iau onoare pe unu de 3 lvl mai mic ca mine, .. sau nu mai conteaza regula aceea. Astept pareri .. dar si masuri daca se poate

aceeasi faza si cu Fantaa acum cateva zile in Raven Hill Cemetery, incercand sa scap de el. ( nu-mi zice-ti ca eu m-am legat de el ca nu-s chiar tampit )
Nu ar trebui luate masuri? Deadfr8
Back to top Go down
Atropos
pest
pest
Atropos


Male
Number of posts : 101
Age : 32
Localisation : 500 meters from koltzu Favourite class : Warlock
Registration date : 2007-07-05

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 12:53 pm

Ive seen this problem before .. for example if you are H and you attack an A of your lvl its very probable that the A near the one you'r attacking might interfere and kill you no matter what lvl are you ...

Edit: Post translated in english


Last edited by on Tue Jul 17, 2007 4:59 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Number of posts : 189
Age : 56
Localisation : Bucuresti
Registration date : 2007-06-30

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 3:47 pm

am sa deschid un forum special unde sa afisez warnurile

iar la motivul warnului am sa atasez linkul catre postul vostru sau al altor posturi unde sunt si screenshoturile

problema este ca posturile astea sunt in romaneste si nu pot fi citite de straini

si asa nu au ce cauta raporturile la chat area

sa vad unde il mut...bine ar fi sa va editati posturile si sa le puneti in engleza, altfel e mai greu sa iau vreo masura
Back to top Go down
https://sanctus.forumotion.com
jhonny

jhonny


Number of posts : 28
Registration date : 2007-07-05

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: itrebare   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 3:56 pm

daca de ex ma bat eu cu unu de 70 eu fiind 70 si vine unu de 50 sa zic....si ma ataca si el .....atunci ma voie sa il omor??.....pt ca un astfel de player poate face diferentza dintre victorie si infrangere...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Number of posts : 189
Age : 56
Localisation : Bucuresti
Registration date : 2007-06-30

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 3:58 pm

tu ai citit ce am scris?
Back to top Go down
https://sanctus.forumotion.com
Statix

Statix


Number of posts : 7
Registration date : 2007-07-05

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 8:22 pm

ok, multumiri Smile ... o sa fie in engleza daca v-a fi o data urmatoare:D
Back to top Go down
jhonny

jhonny


Number of posts : 28
Registration date : 2007-07-05

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 9:51 am

wtf thisd happened to me......a level 70 player atacked me and kill me here is the prof
https://servimg.com/view/11409492/7
plz do something admin or gm.....thank you
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Number of posts : 189
Age : 56
Localisation : Bucuresti
Registration date : 2007-06-30

Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 10:00 am

player mort receives a warn
Back to top Go down
https://sanctus.forumotion.com
Sponsored content





Nu ar trebui luate masuri? Empty
PostSubject: Re: Nu ar trebui luate masuri?   Nu ar trebui luate masuri? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nu ar trebui luate masuri?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sanctus WoW Romania :: Community forum :: Archives-
Jump to: